Fıkralar.us bloguna hoşgeldiniz !

Internetin en çok aranan fıkraları bu sitede...
Çatlayana kadar gülmek mi istiyorsunuz?
Arkadaşlarıma anlatabileceğim fıkralar öğrenmek istiyorum mu diyorsunuz?
Fıkra repertuarına yeni fıkralar mı eklemek istiyorsunuz?
İşte hepsi burada ve tek adreste...

Ekim 17 2011

Facebook ve Msn İletileri

Etiketler : ,

KALBİMİ KIRMAK SUYA YAZI YAZMAK KADAR ZORDUR, KIRILAN KALBİMİ DÜZELTMEK GECE DOĞAN GÜNEŞE DOKUNMAYA BENZER! SEN O SUYA YAZDIN ŞİMDİ GÜNEŞİN DOĞMASINI BEKLE!

BİR GÜN GELİP SORACAKSIN BENİ Mİ DAHA ÇOK SEVİYORSUN YOKSA TANRIYI’ MI DİYE. BEN HİÇ DÜŞÜNMEDEN TANRI’ YI DİYECEĞİM VE SEN KÜSÜP GİDECEKSİN. AMA NEREDEN BİLECEKSİN İÇİMDEKİ TANRI’ NIN SEN OLDUĞUNU

BİRGÜN DUDAKLARIN KURURSA OKYANUSU GETİRİRİM SANA, AKŞAM AYAZINDA TİTRERSEN GÜNEŞİ GETİRİRİM SANA EĞER GÖNLÜN BİR SEVGİ ARARSA KALBİMİ SÖKÜP GETİRİRİM SANA

BU GÜNLERDE YAĞMUR BİR YAĞIYOR BİR DURUYOR BİR YAĞIYOR BİR DURUYOR HER HALDE KEKEMENİN BİRİ YAĞMUR DUASINA ÇIKMIŞ

UÇURUMDAN DÜŞERKEN TUTUNACAK SON DALIM SEN OLSAN, ÖLMEKTEN DEĞİL SENİ KIRMAKTAN KORKARIM

DÜNDE BUGÜNDE YARINDA YÜREĞİN KADAR YANINDAYIM.KENDİNİ YALNIZ HİSSETTİĞİNDE ELİNİ KALBİNE KOY BEN ORADAYIM.

UYANDIĞINDA GECENİN KARANLIĞINDA BİR IŞIK ARARSAN BENİ DÜŞÜN ÇÜNKÜ BEN GECENE AYDINLIK, GÜNÜNE SICAKLIK SEVGİNE KARŞILIK VERMEK İÇİN SENİNLEYİM..

SEN EN BÜYÜK SEVGİYİ HAK EDECEK KADAR MÜKEMMEL AMA HERKESİN SEVMEYİ HAK EDEMEDİĞİ KADAR ÖZEL BİRİSİN.

EN KOYU MAVİLİKLERİ AVUCUNA, EN İÇTEN MUTLULUKLARI GÖZLERİNE, EN DERİN SEVGİLERİ KALBİNE BIRAKIYORUM.HEP MUTLU OL..

BİR GÜN GÖZLERİN BİR NOKTAYA DALARSA BİLKİ O GÜN SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM GÜNDÜR. BİR GECE YARISI TİTREYEREK UYANIRSAN BİL Kİ OGÜN RESMİNİ ÖPTÜĞÜM GÜNDÜR.

YAĞMUR VURUYORSA PENCERENE ANLA Kİ O ZAMAN BEN AĞLIYORUM. YAĞMUR PENCERENE VURURKEN ,BENİM GÖZYAŞLARIM DA KALBİME VURUYOR; TIPKI YAĞMUR GİBİ.

SEN DÜNYAYA SÜRGÜN BİR MELEKSİN VE BEN SENİ O KADAR ÇOK SEVECEĞİMKİ BİR DAHA CENNETİNE DÖNEMEYECEKSİN!

GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL RÜYA SENİN OLDUĞUN,DUYDUĞUM EN DERİN SEVGİSENİN ESERİN, GÖRDÜĞÜM EN GÜZEL DÜNYA SENİN GÖZLERİN,VE KURDUĞUM EN GÜZEL HAYAL SENSİN.

BİR İNSANIN İDEALLERİ OLMALI SONSUZLUK GİBİ,ÖZLEMLERİ OLMALI ÖZLEMLE AÇAN ÇİÇEKLER GİBİ, BİR İNSANIN BİR TANESİ OLMALI, TIPKI BENDEKİ SEN GİBİ

ACILARIN SAHİLDEKİ YAZILAR KADAR GEÇİCİ, MUTLULUĞUN MERMERDEKİ YAZILAR GİBİ KALICI OLSUN. NE OLURSA OLSUN HAYAT SANA GÜLÜMSEMESE DE SEN GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE.

ÜRKEK BAŞLADIĞIMIZ ŞEYLER GÜN OLUP VAZGEÇİLMEZ OLUNCA BİR BAKIŞTA SEVGİYİ YAKALIYORSAK, KENDİMİZİ COŞKULU,GÜÇLÜ TUTKULU HİSSEDİYORSAK DESENE ARKADAŞ BİZ DOSTUZ……..

SEN BENİM İÇİN UZAKTAN BEKLENEN MEKTUP MAHKUMUN GÖREMEDİĞİ BAYRAM SAĞIRIN DUYAMADIĞI TÜRKÜ ASKERİN ÇIKAMADIĞI HAFTA SONU İZNİ GÜLÜN BİTEMEDİĞİ TOPRAK GİBİSİN

BİR GÜN MELEKLER SENİ ÇAĞIRDIĞI ZAMAN BUNUN ERKEN OLDUĞUNU HİSSEDERSEN BİL Kİ BÖYLE DÜŞÜNMENİN TEK NEDENİ BENİMLE ÇOK AZ ŞEY PAYLAŞMIŞ OLMANDIR

DÜNYADA BİRÇOK İNSAN VARDIR, KİMİ MUTLU KİMİ MUTSUZ, KİMİ GÜLÜYOR KİMİ AĞLIYOR, AMA TÜM GÜZELLİKLERE VE MUTLULUKLARA LAYIK BİRİ VAR O DA ŞU ANDA BU MESAJI OKUYOR.

DIŞARIDA YAĞMUR KALBİMDE RÜZGÂR,SEVİYORUM SENİ DAĞLAR KADAR YÜREĞİM YANAR GÖZLERİM AĞLAR İÇİMDE SADECE SENİN SICAKLIĞIN VAR.

HAYATTA KİMSE İÇİN AĞLAMAYA DEĞMEZ AĞLAMAYA DEĞENLER ZATEN AĞLATMAZ EĞER AĞLAMAN GEREKİRSE BAŞINI DİK TUT Kİ GÖZ YAŞLARIN SENİ AĞLATAN KİŞİ KADAR ALÇALMASIN.

AĞZIMIN TADI YOKSA HASTA GİBİYSEM BOĞAZIMDA DÜĞÜMLENİYORSA LOKMALAR BULUTTAN NEM KAPIYORSAM İNAN HEP GÜZEL GÖZLERİNİN HASRETİNDENDİR.

SANA DÜNYANIN YEDİ HARİKASI KADAR GÜZEL OLDUĞUNU SÖYLEYECEKTİM LAKİN VAZGEÇTİM ÇÜNKÜ ONLAR MAZİDE YAPILMIŞ ŞEYLER SENSE GÜNÜMÜ AYDINLATAN GÜNEŞ KADAR SICAK VE PARLAKSIN

YEDİ AYRI İKLİMDEN YEDİ ÇEŞİT ARI GETİRSELER YEDİ ÇEŞİT ARI YEDİ AYRI ÇİÇEĞİ DOLAŞSA YEDİ AYRI ÇİÇEKTEN BAL YAPSA SENİN KADAR TATLI OLAMAZ

HER ZAMAN GÜL, HAYATA GÜLÜCÜK SAÇ, GÜLMEYİ BENİMSE, GÜLEREK YAŞA, GÜLÜNÇ DÜŞECEK KADAR ÇOK GÜL, ÇÜNKÜ BU DÜNYADA SENİN GÜLÜŞÜN İÇİN YAŞAYAN BİRİ VAR

BEN BAKTIM O BAKMADI O BAKTI BEN BAKMADIM BEN BAKTIM O BAKTI ŞİMDİDE ÇOCUKLARIMIZA BAKIYORUZ

BÜTÜN GÜN UYUYORUM, BANA DELİ DİYORLAR, BUDALALAR, RÜYAMDA SENİ GÖRDÜĞÜMÜ BİLMİYORLAR..

BİR GÜN YAĞMURA YAKALANIRSAN, BENDEN KAÇTIĞIN GİBİ YAĞMURDAN DA KAÇ; ÇÜNKÜ BULUTLARIN ARKASINDA KAYBOLAN AŞKI İÇİN AĞLAYAN BENİM…

DOST VARDIR GIDA GİBİDİR,ONU HEP ARARSIN, DOST VARDIR İLAÇ GİBİDİR GEREKİRSE ARARSIN. DOST VARDIR HASTALIK GİBİDİR, ONU ARAMAZSIN O SENİ BULUR..

SENİ SEVİYORUM KELİMESİNİ SANA BENDEN BAŞKASI DEMESİN YALNIZ BANA SAKLA DUDAKLARINI BENDEN BAŞKASI ÖPMESİN

ÖYLE SARILKİ BANA KİMSENİN ÇÖZMEYE GÜCÜ YETMESİN

HEP BİR YILDIZ OLMANI BEKLEDİM.GÜN GELİR KAYIP BANA ULAŞIRSIN DİYE SONRA VAZGEÇTİM,YILDIZ OLURSAN BEN ULAŞAMAM DİYE…

ACI VE HÜZÜN BİR YILDIZ KADAR UZAK,MUTLULUK İSE GÖZBEBEGİN KADAR YAKIN OLSUN.. UMUTLARIN GERÇEK, GERÇEKLERİN MUTLULUK,MUTLULUKLARIN SONSUZ OLSUN

SEN YETERKİ GELECEĞİM DE,GÖKTEKİ YILDIZLARI AYAĞINA SERMEZSEM,GÖKKUŞAĞINI SAÇLARINA TOKA YAPIP,SENİ BEMBEYAZ BULUTLARA OTURTUP,DENİZLERİ İKRAM ETMEZSEM GİDERSİN….

HAYAT YAŞAMAYI, MUTLULUK GÜLÜMSEMEYİ, SEVGİ HAKETMEYİ, VEFA HATIRLAMAYI, DOSTLUK PAYLAŞMAYI BİLEN İÇİN VARDIR.

HAYATTA TEK UMUDUN GÜLMEK OLSUN, BİR GÜN AĞLARSAN ODA MUTLULUKTAN OLSUN, UNUTMA SEVEN BİR KEZ ÖLÜR, ÖLEN BİR KEZ GÖMÜLÜR, BENİM SANA OLAN SEVGİM NE ÖLÜR NEDE GÖMÜLÜR.

SEVGİ BİR GÜLDÜR SUNULAN, BAZEN BİR SÖZDÜR SÖYLENEN,BAZEN GÖZYAŞIDIR GÖZLERDEN SÜZÜLEN,BAZEN DE BİR DOSTTUR BEKLENEN; EY DOST SENİ ÖZLEDİM, NERDESİN?

AY YILDIZA MUTLULUK FISILDARKEN GÖKYÜZÜ SEVİNCİNİ YERYÜZÜ İLE PAYLAŞIRKEN BEN SANA BİR PARÇA MUTLULUK YOLLUYORUM İÇİNDEKİ UMUT ÇİÇEKLERİ HİÇ SOLMASIN DİYE.

ŞİMDİ DAHA İYİ ANLIYORUM Kİ, NEFES ALMAK DEĞİLMİŞ YAŞAMAK. ATEŞLERDE YANMAK GİBİ BİR ŞEY, SENİ SEVERKEN,SENSİZ OLMAK…

GÜNEŞİN DOĞDUĞU YERDE PARLAYAN BER IŞIK GÖRÜRSEN BİLKİ SENİN İÇİN YANAN KALBİMDİR.

BEN HER GECE DALGA OLUP VURUYORUM SAHİLLERE. RÜZGAR OLUP ESİORUM SESSİZCE, SEN UYURKEN YÜREGİM GELİYOR ÜSTÜNÜ ÖRTMEYE BENSİZKEN ÜŞÜRSÜN DİYE.

SENİ HER DÜŞÜNDÜĞÜMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM BENİM ŞİMDİ KAÇ YILDIZIM VAR BİLİYOR MUSUN ? BENİM ARTIK BİR GÖKYÜZÜM VAR

HATIRLARMISIN DOĞDUĞUN GÜNÜ SEN AĞLARKEN HERKES SEVİNÇLE GÜLÜYORDU ÖYLE Bİ ÖMÜR YAŞAKİ ÖLDÜĞÜNDE HERKES AĞLASIN SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.

SEN GÜLLERE ÖZENME GÜLLER SANA ÖZENSİN ÜZME TATLI CANINI SEN GÜLLERE BEDELSİN SEVGİ KADAR ÖZGÜR,ÖZGÜRLÜK KADAR VAZGEÇİLMEZSİN.SEN HERŞEYE BEDELSİN

BEYAZ BİR GÜVERCİN GÖNDERİYORUM SANA KANATLARINDA MUTLULUK YÜREĞİNDE SEVGİ KARBEYAZ TÜYLERİNDE UMUT VE GAGASINDA ÖZLEM ÖPÜCÜĞÜYLE ONA İYİ BAK OLUR MU?

DÜN GECE SEN UYURKEN KIZILA BOYADIM DENİZLERİ EN DERİN UÇURUMLARDAN ATTIM SENSİZLİĞİ HABER SALDIM RÜZGARA FISILDAYACAK KULAĞINA SENİ NE KADAR ÇOK ÖZLEDİĞİMİ.

MUTLULUĞUN GÖKYÜZÜNDEN DÖKÜLEN BAHAR YAĞMURU KADAR BOL OLSUN. O KADAR MUTLU OL Kİ GÖZLERİNDEKİ MUTLULUK MUTLULUĞU ARAYAN MUTSUZLARA IŞIK OLSUN.

BENİ ATEŞE AT VUCUDUM YANSIN AMA SADECE KALBİMİ BIRAK ÇÜNKÜ ORADA SEN VARSIN.

KALDIR BAŞINI GÖKYÜZÜNE BAK BİR SÜRÜ YILDIZ GÖRECEKSİN ANLAMI NEDİR BİLİYOR MUSUN? YILDIZLAR SEVGİMİ AY SENİN BİR TANE OLDUĞUNU GÖSTERİR.

BU SABAH MAVİ BULUTLARI AVUCUNA MUTLULUKLARI VE SEVGİYİ USULCA KALBİNE BIRAKIYORUM GÜNEŞ HER SABAH SENİN İÇİN DOĞSUN EN İYİ ŞEYLER SENİN OLSUN.

BİRİNE VERİLEN DEĞER UĞRUNA FEDA EDEBİLECEKLERLE ÖLÇÜLÜYORSA AÇ GÖZLERİNİ ETRAFINA BAK GÖRDÜĞÜN HERŞEYİ FEDA EDEBİLİRİM AMA SAKIN AYNAYA BAKMA.

BİR GÜN GÖZLERİN BİR NOKTAYA DALARSA BİLKİ O GÜN SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM GÜNDÜR. BİR GECE YARISI TİTREYEREK UYANIRSAN BİL Kİ O GÜN RESMİNİ ÖPTÜĞÜM GÜNDÜR

BULUTLARA YÜKLEDİM ÖZLEMİMİ, RÜZGARLARLA YOLLADIM SEVGİMİ, YAĞMURLAR YAĞDIRDIM GÖZ YAŞLARIMLA.KÜÇÜK MELEKLER GÖNDERDİM SENİ ÖPMEYE GELDİLER Mİ?

SEN BENİ BİR DAĞIN ETEĞİNDEKİ GELİNCİK KADAR SEVERKEN BEN SENİ O DAĞIN DORUĞUNDA Kİ KARDELEN KADAR ÖZLÜYORUM.

Yorum Yazın